Tagging mogelijkheid toegevoegd bij declaraties

Hoe meer gegevens in AllSolutions aanwezig zijn, hoe belangrijker het wordt om informatie snel en gemakkelijk te kunnen vinden. Daarom kun je in AllSolutions werken met tags. Een tag is een keyword of sleutelwoord dat een korte omschrijving van de informatie geeft.

Tagging helpt bij het organiseren, doorzoekbaar maken en beheren van informatie. Het maakt informatie toegankelijker, overzichtelijker en bruikbaarder door een flexibele en krachtige manier van categorisatie te bieden. Daarom kun je in een groot aantal functies en gegevens in het systeem een of meerdere tags vastleggen (in het veld Tags). Wanneer een tag eerder is gebruikt, wordt deze als suggestie getoond en kun je deze direct selecteren. Met de functie Tags (MTAGSS) beheer je de beschikbare tags in het systeem.

In deze versie is de tag-functionaliteit toegevoegd aan de Declaraties (MDECLA/MDCFRM). Bij het aanmaken of bewerken van een declaratie kun je een tag toevoegen in het nieuwe veld Tags.

Deze informatie behoort tot de volgende release: AllSolutions zomerrelease - 25.0.07