Vanaf deze versie is het mogelijk om in de module Inkoop te werken met vreemde valuta bij het doen van bestelaanvragen (MBSTAV) en gebruik van leverancierscontracten (MLEVCO). In deze functies zijn daarom diverse velden voor het vastleggen van de valuta en de koersgegevens toegevoegd.
Bij het aanmaken van een nieuwe bestelaanvraag of specificatieregel wordt bij het selecteren van de leverancier de default valutacode van de crediteur (MKRDST) overgenomen (wanneer deze daar is ingevuld). In de bestelaanvraag kan de valuta dan alleen gewijzigd worden als bij de crediteur (MKRDST) het veld Multivaluta is geactiveerd (in het onderdeel Financiële gegevens).
Per bestelaanvraag kan overigens maar één valuta gebruikt worden. Dit betekent dat deze wordt overgenomen naar de specificatieregels van de bestelaanvraag. En bij het aanmaken van meerdere specificatieregels wordt de valuta en de koers automatisch overgenomen van de eerste specificatieregel.
Bij de koppeling van een bestelaanvraag met een leverancierscontract (MLEVCO) wordt gecontroleerd of valutacode die vastgelegd is in het contract, overeenkomt met de valuta in specificatieregel, behalve als bij het leverancierscontract het veld Multivaluta is aangevinkt (in het nieuwe onderdeel Valuta).