Beter inzicht in de opdrachten in de wachtrij

In de functie Opdrachten in wachtrij (MREPBQ) kun je zien welke opdrachten er aangeboden zijn aan de ‘batchverwerker’. In deze functie was het niet goed zichtbaar hoelang een opdracht daadwerkelijk ‘In behandeling’ was. Je zag tot nu toe alleen wanneer een opdracht was klaargezet.

Om een duidelijk onderscheid te maken tussen de wachttijd en de feitelijke verwerkingstijd, zijn de volgende velden toegevoegd en aangepast:

  • Nieuwe velden Startdatum (zz05.start-datum) en Starttijd (zz05.start-tijd): Deze velden worden gevuld op het moment dat een opdracht daadwerkelijk door het systeem in behandeling wordt genomen. Hierdoor zie je precies wanneer de uitvoering is gestart.
  • Aangepaste velden Aanvraagdatum (zz05.datum) en Aanvraagtijd (zz05.tijd): De bestaande velden (voorheen ‘Startdatum’ en ‘Starttijd’) zijn hernoemd naar Aanvraagdatum en Aanvraagtijd. Deze velden blijven het tijdstip tonen waarop de opdracht is ingediend (c.q. door de gebruiker op de ‘knop’ is geklikt).

Deze informatie behoort tot de volgende release: AllSolutions voorjaarsrelease - 26.0.04